Gelinlik Abiye Temizleme


Gelinlik ve abiyeleriniz gibi eşsiz giysileriniz temizlenmeden önce leke kontrolünden geçirilir ve ön işlemler yapılır. Makinelerimizin özel gelinlik programında, sisteme özel zararlı kimyasal içermeyen doğal deterljanlar ile temizlendikten sonra bir kez daha leke kontrolünden geçirilir ve her şey mükemmelse özel ütü mankenlerinde ütülenir. Uzman personelimiz tarafından dikkatlice incelenir ve el ütüsü ile işlem tamamlanır.

Bazı ürünlerin etiketinde daha önce fark etmiş olduğunuz üzere kuru temizleme logosu bulunmaktadır. Bu ürünleri normal yıkama işlemine tabi tutmanızı Yeşilköy Kuru Temizleme olarak kesinlikle onaylamıyoruz. Bu ürünlerin kumaşları (Gelinlik, damatlık, abiye, palto, vs) hassas yapısı sebebi ile bozulma riski taşır. Bunun için en iyi yol Yeşilköy Kuru Temizlemeye gelmeniz olacaktır.

Gelinlik – Damatlık- Abiye gibi ürünlerde oluşan lekelerin daha derine nüfuz etmesi, lekenin daha zor çıkması yada çıkmaması gibi sonuçlar doğurabilir. Bunun önüne geçmek için leke oluştuktan sonra en kısa zamanda ürüne müdahale edilmesi için bizlere ulaştırmanızı öneriyoruz.

Bizden Haberler

Son Haberler

Yıkama HaberleriCopyright © 2024 Yeşilköy Kuru Temizleme All rights reserved.

Yazılım İstanbul